Nieruchomości z regionu

Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

WGN-HS-1601 Poddębice (gw) - hala na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

Do sprzedania nieruchomość komercyjna, zabudowana budynkiem produkcyjnym z zapleczem biurowo-socjalnym, magazynowym oraz budynkiem gospodarczym i garażami  położona w Ewelinowie gm. Poddębice.
 
Nieruchomość wykorzystywana jako miejsce funkcjonowania zakładu produkcyjnego z 15-letnią tradycją, zajmującego się produkcją i dystrybucją chrupek kukurydzianych i prażynek solonych.
 
Zalety produkcji chrupek kukurydzianych to prosty proces produkcji i wysoka marża!!!
 
Możliwa sprzedaż zarówno jako aktywnego przedsiębiorstwa wraz z przystosowanymi budynkami, maszynami, wyposażeniem pomocniczym, transportem, pracownikami, recepturami, dostawcami, wypracowanymi rynkami zbytu.
 
Z powodów zdrowotnych właściciela sprzedaż pilna!!!
 
Duża działka o pow. 5 182 m.kw w kształcie prostokąta z szerokim na 83 m. frontem ogrodzonym płotem ozdobnym z cegły klinkierowej z elementami kutymi i bramą wjazdową przesuwną z automatyką, położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej gminnej (trasa 473 w kierunku Uniejowa).
 
Działka z podjazdem, placem manewrowym i postojowym doskonale nadająca się do prowadzenia działalności zarówno usługowej np. baza firmy transportowej jak i produkcyjnej.
 
Na działce posadowione są cztery budynki:
 
- pierwszy z nich to budynek produkcyjny z częścią biurowo-socjalną w bardzo dobrym stanie technicznym o pow. użytkowej 62,60 m.kw. – parterowy, niepodpiwniczony w konstrukcji murowanej z 2003 r. z dachem pokrytym blachodachówką. W tym budynku instalacje: elektryczna, wod.-kan., c.o. gazowa i odgromowa.
 
- drugi z nich to budynek magazynowo – garażowy o pow. użytkowej 79 m.kw. z 2003 r. kryty blachodachówką w bardzo dobrym stanie technicznym pełnym dostępem do mediów
 
- trzeci z nich to budynek o charakterze gosp. o pow. użytkowej 20 m.kw.  z 2012 r. również w bardzo dobrym stanie technicznym.
 
- czwarty - nowobudowany budynek w stanie surowym zamkniętym z planowaną częścią mieszkalną o pow. użytkowej 40 m.kw. i dwoma stanowiskami garażowymi po 25,80 m.kw każdy.
 
Utwardzenie terenu (dojazd, place, parkingi) o pow. 772 m.kw. częściowo wykonane bez nawierzchni z kostki brukowej. W pozostałej części działka obsadzona trawą oraz dużą ilością zadbanych drzew i iglaków.  

W zakresie ogrzewania nieruchomość obsługiwana przez zbiornik gazu z osprzętem o poj. 2700 dm.3.
 
Całość zadbana i gotowa do przejęcia przez nowego właściciela.

NIE ODPOWIADA CI CENA? ZŁÓŻ SWOJĄ OFERTĘ.

W razie potrzeby przygotujemy dla Państwa dogodną ofertę kredytową kilku banków. Pomagamy w przeprowadzeniu całej transakcji.

Zadowolony klient jest gwarancją sukcesu naszego zespołu. Jesteśmy tu dla Ciebie :) 

Zapraszamy na prezentację.

Doradca prowadzący ofertę:


Katarzyna Gwizdała
kom. 502 66 60 60
tel. 43 827 50 50


Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Wioleta Piotrowska (licencja nr: 20011).
Staramy się, aby informacja dotycząca oferowanej nieruchomości była możliwie dokładna, kompletna i aktualna. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji. Informacja ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jedynie jako informacja o której mowa w art. 71 KC.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Agent prowadzący
Katarzyna Bartnicka
43 827 50 50
502 666 060
katarzyna.bartnicka@wgn.sieradz.pl

Osoba odpowiedzialna

Nr licencji 20011

Szczegóły oferty

Symbol oferty WGN-HS-1601
Lokalizacja Poddębice (gw)
Pow. całkowita [m2] 62,60 m²
Cena 650 000 PLN
Cena/m2 10383.39 PLN

Nieruchomość

Standard
Powierzchnia działki [m2] 5 182 m²

Pomieszczenia